Social Icons

www.isvecteyasam.com

04 Nisan 2012

İsveç'ten son durumlar - 4

Aradan geçen bir ayda neler oldu bakalım şöyle bir? Geçen ay Rolls-Royce görüşmesi, master tezi için aldığım red mailleri, birde geçici olarak çalıştığım şirketteki proje epey zamanımı almıştı. Bu ay ise, sanırım en önemli olay sonunda master tezi için bir şirket bulmam oldu. Elbette bu konuda detaylı bir yazıyı sonra yazacağım. O yazıda bu süreç boyunca neler yaptım, neler yapmalıydım, ne kadar işime yaradı yaptıklarım hepsini detaylı bir şekilde irdelemeyi planlıyorum ama şimdilik tez için bir yer bulduğum için çok sevinçliyim. Şimdilik şirketin adını söylemekle yetineyim. Şirketin adı Sandvik Coromant. 


Zaten tüm derdim iş-okul ekseninde seyrediyordu ve şu sıralar epey rahatım nede olsa tez konusunda şirketi buldum ve iki hafta içinde paskalya tatilinden sonra başlıyorum. paskalya tatili demişken önceki sene yazmış olduğum paskalya İsveç'te nasıl kutlanır yazısına buradan ulaşabilirsiniz

Yarında okulda tez sürecinde danışmanlık yapacak hocayı bulmak için, bir görüşme yapacağım. Sonrasında artık teze başlamak kalıyor.

Bu arada buradan hiç belirtmedim şimdiye kadar ama bu hafta paskalya tatilini fırsat bilip, Japonya'ya tatile gidiyoruz. Çok heyecanlıyım. Şimdiye gördüklerimden çok farklı bir ülke, farklı bir kültürle tanışacağım. Orada kalacağımız bir hafta içinde olabildiğince yazı yazmaya çalışacağım ama internet bağlantısı bulamazsam artık yazılar ve resimler yolculuk sonrasına kalır.

Paskalya tatili cuma günü başlıyor ve salı gününe kadar devam edecek!

Herkese şimdiden mutlu paskalyalar! 

Glad Påsk!

0 yorum yapıldı!.:

Yorum Gönder

 
Blogger Templates