Social Icons

www.isvecteyasam.com

23 Şubat 2012

İsveç'ten son durumlar - 2

Geçen aydan beri hayatımda pek bir değişiklik olduğu söylenemez. En son yazdığım gibi master tezi için konu ve konuyu yazacağım bir şirket bulmaya çabalıyorum. Son bir ayda birçok şirketten hayır yanıtı aldım, hala birçok şirketten haber bekliyoum. Bu iş iyice uzamaya  ve benimde canımı iyiden iyiye sıkmaya başladı. Depresyona girdim, girecem. Gerçi arada girip çıkıyorum ama çabuk oluyor değişimler. 


Tam depresyona giriyorum diyordum ki, birden bire iki farklı iş için iş görüşmeleri gerçekleştirdim ve ikiside telefonda isveççe konuşularak yapıldı. Bu en azından keyfimi yerine getirdi biraz. Hayır henüz ikisinden de bir haber yok, ki muhtemelen seçilemem çünkü henüz tezimi yazmadığımı söylediğim zaman karşımdakilerin ses tonu değişmişti olumsuz anlamda. Ama beni keyiflendiren artık isveççeye tamamen
alismis olmam.

Neyse ki Anna ve arkadaşlarım var burada. Onlarda olmazsa ne yapardım bilemiyorum. Onlarla vakit geçirirken can sıkkınlığı falan kalmıyor, sağolsunlar. Zaten bazı aktiviteleri blogta da yazıyorum.

Yarın çalıştığım araştırma projesinde son sunumumu yapacağım umarım. Umarım diyorum çünkü son iki haftadır son sunum derken yarın üçüncü sunuma kadar geldik. Sunum çok uzun olduğu için 3 parçaya bölmeye karar verdik. Her parçada yaklaşık 50 dakika aldı su ana kadar. Bakalım yarınki biraz daha kısa sürebilir sanırım. Ondan sonrada artık yeni bir projeye başlar mıyız, yoksa bu projede devam mı ederiz, yada yollarımızı ayırır mıyız bilemiyorum. Yarın göreceğiz.

Son bir ay bu şekilde geçti.
Önceki Son durum yazısı için buraya tıklayın!

0 yorum yapıldı!.:

Yorum Gönder

 
Blogger Templates